Příští zápas U13

Příští zápas U14

Aktuality

U14 - Basketpoint Frýdek–Místek – TBTP 55 : 73 (18:17, 3:27, 14:20, 20:9)

Střelci: Pustějovský Vojtěch 18 (9/4), Grozman Michal 12 (2/0), Gabzdyl Vít 10 (4/3), Frydrych Patrik 7 (2/1), Bordovský Jan 6 (6/4), Kött Jakub 5 (2/1), Skupeň Ondřej 5 (6/3), Masopust Kryštof 4, Straka David 4 (1/0), Macek Jakub 2

TH: 32:16 (50%), Trojky: 1(Gabzdyl Vít), Fauly: 15

Špatný vstup do utkání napravil výkon ve druhé čtvrtině. To bylo ale bohužel poslední a jediné co nás mohlo na tomto zápase těšit. Neochota některých hráčů plnit předem dané a dohodnuté věci především při celoplošné obraně může vést v systému pasarela k tomu, že si zahrají osm minut a více času na palubovce prostě nedostanou. Za zmínku možná ještě stojí fakt, že nastoupilo všech 14 hráčů a skórovalo jich hned 10 a dále pak velice dobrá úspěšnost trestných hodů po třech odehraných čtvrtinách 19:13 (68,42%). Zajíci se ale sčítají až po honu a během poslední čtvrtiny jsme si procento úspěšnosti pokazili na 50%, když jsme v poslední desetiminutovce dokázali proměnit pouze tři trestné hody ze třinácti!!!

© Created by TOROLA electronic, spol. s r.o.