Příští zápas U13

Příští zápas U14

Aktuality

U15 - BK Krnov – TBTP 40:84 (11:24, 6:26, 11:13, 12:21)

Střelci: Pustějovský Vojtěch 32 (7/4), Domitra David 11 (6/3), Bordovský Jan 9 (5/3), Grozman Michal 9 (1/1), Gabzdyl Vít 8, Kött Jakub 7 (2/1), Frydrych Patrik 4, Straka David 3 (2/1), Wavra Filip 1 (2/1), Hidson Harry (2/0)

TH: 26:14 (53,85%), Fauly: 12

Pokud jsme o Bruntálu napsali, že nevíme, v jaké sestavě proti nám nastoupí, tak úplně to samé platilo o soupeři z Krnova. Rozdíl byl jen v tom, že my už měli v nohách jeden zápas a krnovští hráči byli čerství. Na palubovce to ale od úvodního rozskoku nebylo vůbec znát. Útočný vítr v první a uragán ve druhé čtvrtině nám dal pohodlné poločasové vedení 17:50. Větší oddechový čas trvající deset minut (po dobu celé třetí čtvrtiny) jsme si vybrali po přestávce. V poklidném, ale soustředěném výkonu jsme pak pokračovali v závěrečném dějství a dokráčeli jsme si tak pro pohodlné vítězství a v rozbíhající se sezóně si vezeme čtyři důležité a cenné body z palubovek soupeřů.

© Created by TOROLA electronic, spol. s r.o.